Max Payne 2:The Fall of Max Payne

Max Payne 2:The Fall of Max Payne oyun indir. Max Payne 2 türündeki en başarılı aksiyon oyunlarından biridir
Max Payne 2:The Fall of Max Payne

Max Payne 2: The Fall of Max Payne bilgisayar oyunları arasında bіr olağan olan Max Payne serisinin 2. oyunudur.

TPS yani third person shooter – 3. şahıs görüş açısından oynanan bіr aksiyon oyunu olan Max Payne 2‘de esas kahramanımız Max, birincil oyunda ortaya çıkan olayların 2 sene ardındaki adını temize çıkarabilmiş ve New York Polis departmanındaki işine geri dönebilmiştir. Tekrar ilk oyunda karşımıza çıkan kahramanlardan olan Mona Sax ile karşılaşan Max, Mona ile birlikte bіr canice ve ihanet örgüsü arkasındaki entrika teorisini çözmek için maceraya atılıyor. Max Payne 2: The Fall of Max Payne’de Max’in yanına Mona’yı da denetleme edebiliyoruz. Serinin 2. oyununda da yine çizgi roman tarzındaki ara sahnelerle öykü anlatımı yapılıyor. 

Max Payne 2: The Fall of Max Payne ilk oyuna tarafından kaliteyi epeyce yükselten bіr grafik teknolojisiyle geliyor. Kahramanların ve düşmanların modellemeleri gelişirken ortamlar ve kaplamaların kalitesi artıyor. Oyunun en hoş yönü düşük özelliğe sahip bilgisayarlarda belkі bakımlı ve akıcı bіr şekilde çalışabilmesi.

Max Payne 2’de birincil oyunla oyun dünyasına tanıtılan ve yeni bіr çığır açan ağır çekim modu “bullet time” tekrar korunuyor. Oyuna güzel sanatlarla ilgili bіr hava katan bu özellik çoğu mağdur durumda hayatımızı kurtarabilmekte. Oyunda aksiyon durulmuyor. Tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler, el bombaları ve bіrçok öbür silah seçeneği oyunda bizleri beklemekte. Max Payne 2’de yine her elimize bіr tabanca alarak ortalığı birbirine katabiliyoruz.

Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Max Payne 2: The Fall of Max Payne kaçırmamanız gereken bіr oyun.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.