Mazubi Island indir

Mazubi Island (Ios) indir. Mazubi Island mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bіr platform oyunudur
Mazubi Island indir

Mazubi Island renkli grafikleri eğlenceli bіr oynanışla birleştiren bіr mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynabileceğiniz bіr oyun olan Mazubi Island’da oyunumuza ismini veren adaya konuk oluyoruz. Micarna dünyasında bulunan bu ada fena emellere sahip bіr efsuncu göre korkutma ediliyor. Büyücü Viandogoro adayı ele geçirmek için ilk olarak adadaki canlıları lanetliyor. Büyücünün laneti sonucu şeytani bіr sis adayı kaplamaya başlıyor; bu sis dokunduğu her yerdeki yaşamı söndürüyor. Kahramanımız Mr. Mazubi ise büyücüyü durdurabilmek ve laneti kaldırabilmek için çabalıyor, biz de ona bu mücadelesinde eşlik ediyoruz.

Mazubi Island’nda ekranda yatay olarak ilerlerken önümüze meydana çıkan çukurların üzerinden atlıyoruz ve sivri kazıklar gibi tuzaklara takılmamaya çalışıyoruz. Ama bu işi yaparken acele etmemiz gerekiyor; çünkü lanetli sis aralıksız peşimizden kovalıyor. Bu sise yakalandığımızda da oyun sonlanıyor.

Mazubi Island çizgi film önerileri tadında göze oldukça güzel görünen grafiklere sahip. Eğer herzamanki ve hoş görünen bіr platform oyunu oynamak isterseniz Mazubi Island hoşunuza gidecektir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.