Medyum Ali Gürses Hoca güvenilir mi?

Bu yazımızı uzun yıllardır havas ilmi ile uyguladığı çalışmalarla onbinlerce insana yardımcı olan Medyum Ali Gürses‘e ayırmak istedik zira artık kendisi internette çokça aratılan ve merak edilen bir fenomen haline geldi. İstanbul Haber’e verdiği röportajında kendisine en çok hangi konuda ulaşıldığı konusundaki soruya “En çok karşılaştıklarım eşler arası soğukluk, giden sevgiliyi geri getirme, rızık açma ve kısmet açma gibi konular. Ülkemizde büyü çok yaygın ve eşlerin, sevgililerin birçoğunun arası bu kişilerin çevresindeki genellikle de aile üyeleri olmak üzere, bazı gizli düşmanları tarafından büyü yoluyla açılmakta. Birbirini seven iki insan ortada hiçbir şey yokken bir anda birbirinden nefret derecesinde soğuyabilmekte. Ya da bir büyü olmadan başka bir kadın veya başka bir erkek sebebiyle ilişkiler sona erebilmekte. Bu tür durumlarda insanlar benden
Medyum Ali Gürses Hoca güvenilir mi?

Bu yazımızı uzun yıllardır havas ilmi ile uyguladığı çalışmalarla onbinlerce insana yardımcı olan Medyum Ali Gürses‘e ayırmak istedik zira artık kendisi internette çokça aratılan ve merak edilen bir fenomen haline geldi. İstanbul Haber’e verdiği röportajında kendisine en çok hangi konuda ulaşıldığı konusundaki soruya

“En çok karşılaştıklarım eşler arası soğukluk, giden sevgiliyi geri getirme, rızık açma ve kısmet açma gibi konular. Ülkemizde büyü çok yaygın ve eşlerin, sevgililerin birçoğunun arası bu kişilerin çevresindeki genellikle de aile üyeleri olmak üzere, bazı gizli düşmanları tarafından büyü yoluyla açılmakta. Birbirini seven iki insan ortada hiçbir şey yokken bir anda birbirinden nefret derecesinde soğuyabilmekte. Ya da bir büyü olmadan başka bir kadın veya başka bir erkek sebebiyle ilişkiler sona erebilmekte. Bu tür durumlarda insanlar benden geri getirme ve tekrar bağlama konusunda istekte bulunuyorlar. Bu sorunları da havas ilmiyle yapılan vefk çalışmalarıyla çözüyorum. Bunun dışında kısmet açma, rızık açma gibi çalışmaları isteyenlerin oranı da azımsanmayacak kadar fazla. Bu çalışmalarla da iş hayatında başarı, uzun vadede maddi getiri, şans, kısmet, yıldızın yükseltilmesi sağlanıyor ve kısa süre içinde sonuç alınıyor.”

şeklinde cevap veren Medyum Ali Gürses‘in aslında birçok farklı konuda çalışmaları mevcut. Kendi web sitesinden (medyumali.com) çalışma alanları ve çalışma prensipleri incelenebiliyor. 18 yaş altına çalışma yapmayan ve yaptığı vefk işlemi tutmadığı takdirde ücretsiz olarak tekrar yenilediğini söyleyen Medyum Ali Hoca kumar veya alkol bağımlılığı gibi konularda da yaptığı çalışmalarla adından söz ettiriyor. Bu konuda irade vefki hazırladığını söyleyen Medyum Ali Gürses 1-40 gün arasında sonuç vadediyor.

Kendisine medyumalibey@gmail.com mail adresinden veya 05355906275 numaralı telefondan ulaşılabilmekte ancak telefon çok yoğun olduğundan genelde yorum yazan insanlar mail üzerinden ulaşılmasını önermekte.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.