Medyum Olcay yorumlar

Medyumlar ve ruhani dünya ile ilgil hepimizin merak ettiği konular arasında gelmektedir. Tabi ki hepimizin aklında bir çok soru da beraberinde gelmektedir. Bu nedenle en tanınmış ve medyum olarak başarısını kanıtlamış, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve ustalığı ile bilenen Medyum Olcay Hocaya en çok merak edilen soruları yönelttik.
Medyum Olcay yorumlar

Öncelikle kendinizden biraz bahsedermisiniz Medyum Olcay Hocam?
Öncelikle bu röportaj ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Benim işim benim dünyamdır. 24 saat devam eden ve zaman mekan kavramı bulunmayan bir iş yapıyorum. İnsan olgusunu ön planda tutan hümanist ve inançlı bir insanım. Zor durumda olan birine yardım etmenin sevabını hepimiz biliriz ve bu bir insani sorumluluktur. Ama benim işim daha zor surumlar yaşayan, hayatında sıkıntıları dertleri bulunan ve bazen hayatın akışını değiştirebilecek kadar güçlükler yaşayan insanlara yardımcı olmaktır. İşte bu büyük sorumluluk ve büyük ustalık isteyen bir durumdur. Bu nedenle uzun yıllar Havas ilmi ve diğer ilimler hakkında aldığım eğitimim ve özel yeteneğim ile sürekli kendimi geliştirerek ve insanlara yardımcı olmanın verdiği hazla işimi ciddiyetle devam ettiriyorum. Çünkü insanların umutları ve beklentileri hafife alınmayacak kadar değerli ve önemlidir.

Size genellikle hangi nedenlerle başvuruyor insanlar?

Bu çok kapsamlı bir soru. Ben kısaca özetlemeye çalışayım. Çünkü hayatın içinde olan her konu beinim işimin konusu ve aklınıza gelebilecek her konuda başvurular alıyorum. Ülke genelinde her ülkeden ve yurtdışından bir çok kişi beni arıyor, geliyor ve yardım talep ediyorlar. Elimden geldiğince hepsi ile ilgileniyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Genellikle; aşk, bağlama, geri çevirme, gelin kayınvalide ve ya ailesel sorunlar, kısmeti rızık açma gibi konular yoğun olarak karşılaştığım konular oluyor. Ama inanın çok şaşırtıcı ve ilginç taleplerde alıyorum. Ancak iş etiğim ve mesleğime olan saygım nedeni ile bütün talepleri kabul etmiyorum.

Peki diyelim ki sevgilisinden yeterince ilgi görmeyen yada terkedilmiş biri için yapılacak işlem nedir?
Öncelikle belirtmek istiyorum ki her kişinin yaşadığı durumu iyi analiz etmek ve anlamak benim işimin olmazsa olmazıdır. Çünkü yaşanan duruma göre işlem yapılmalı ve sonuç alınmalıdır. Birliktelik devam ederken eğer sevgilisinden yeterince ilgi ve sevgi görmüyorsa yapılacak işlem aşk veya bağlama büyüsüdür. Etki altına giren kişinin ilgisi, sevgisi artar. Sizden başkasını gözü görmez ve aşkla size bağlanır. Ancak ayrılmış çiftlerde ise geri çevirme büyüsü yapılmalıdır. Tabi çok değişken bir durum arz ediyor çünki aşk büyüsü de uygulanabilir. Yani yaşanan olgunun durumuna göre doğru işlemin doğru teknik veilim ile yapılası doğrudan sonucu etkileyen ana etkendir. İşte bu nedenle gerçek ve işinin ehli medyum seçimi çok önemlidir. Medyum tavsiyeleri yada şikayetlerine baktığınızda bir çok insanın mağdur olduğunu, sahte medyumlar tarafından kandırıldığını göreceksiniz. Maalesef bizim mesleğimizde böyle bir kirlilik oluştu ve bu da güven olgusunu çok zedeledi. Bu nedenle iyi bir araştırma yapılarak gerçek bir medyum ile iletişime geçilmesinin önemini vurgulamak istiyorum.

Benimle iletişime geçmek isteyenler medyum olcay@gmail.com email adresinden, yine http://www.medyumolcay.com ‘daki iletişim formundan 24 saat bana herkes ulaşabilir. Ayrıca 0532 367 13 25 numaralı telefon numarasından arayabilir yada watsup yolu ile mesaj gönderebilirler.

Bize bu yoğunluğunuz arasında vakit ayırdığınz için tekrarteşekkür ediyoruz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.