Microsoft’tan kafa karıştıran e-posta!

Kullanıcılara yollanan bіr e-posta, LinkedIn uygulamasını kullananlar için küçük bіr şok etkisi yarattı. Ancak ardından gelen açıklama, sorunu çözdü!
Microsoft’tan kafa karıştıran e-posta!
Geçen ay, Microsoft 26.2 milyar dolara LinkedIn‘i alma işlemini tamamladı. Hemencecik ardından, ortaya atılan bіr iddia, daha doğrusu ortaya çıkan bіr yazışma herkesi şaşırttı: LinkedIn uygulaması Windows telefonlara bundan bzіrа destek vermeyecekti. Windows Phone kullanıcılarına yollanan e-postada iOS ve Android sürümüne geçerek uygulamayı kullanmaya devam edebilecekleri söyleniyordu: “2015’in sonunda uygulamamızın mobil ve tablet sürümünü yayınladık ve LinkedIn ile ilgili sevdiğiniz her şeyi daha basit, daha zeki ve daha sezgisel bіr deneyim haline getirdik. Görünüşe bakılırsa son bіr kaç aydır uygulamamızın eski sürümünü kullanıyorsunuz. Bilmenizi isteriz ki bu eski sürümü 15 Ocak 2017’den itibaren desteklemeyi durduracağız. Umarız uygulamamızın yeni sürümüne geçmeyi düşünürsünüz. LinkedIn şu işletim sistemlerinde hizmete devam edecek: Uygulamanın Windows Phone 8 sürümü zaten uzun zamandır güncellenmemişti.  Oysa şu anda, bu postanın yanlışlıkla gönderildiği açıklandı. Bir LinkedIn sözcüsünün yaptığı açıklamada, bazı Windows Phone kullanıcılarına giden e-postanın kusur sonucu gönderildiği, LinkedIn uygulamasının Windows telefonlarda desteklenmeye devam edileceği söylendi.  Bu son yorumlama, uygulamanın Windows telefonlarda çalışmaya devam edeceğini garanti altına alıyor. Ama birincil e-postanın kendiliğinden ortaya çıkmadığı düşünüldüğünde, uygulamanın bundan bzіrа güncellenmeyeceği sonucunu çıkartmak da mümkün. Ali Ruhi Öztürk
Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.