Money Tracker Free indir

Money Tracker Free indir. Money Tracker Free, Windows 10 üzerinde çalışan ve kişisel gelir-gider dengesinin kurulması için kullanılabilecek yegane iyi uygulamalardan bіr tanesidir.
Money Tracker Free indir

Money Tracker Free, Windows için geliştirilmiş kişisel muhasebe uygulamalarından bіr tanesidir. 

Maaş alanların her zamanki sorunu ay sonunu getirememektir. (Tabii yüksek meblağlar alanlardansanız bilemiyoruz.) Bunu engellemenin en iyi yolu ise harcamalarınızı teftiş altına elde etmek, mümkünse bіr yere yazarak sürekli denetlemektir. Hani eski Türk filmlerinde gördüğümüz, ay sonunda hesap yapan memur baba modeli gibi. Sahiden bu sürekli yapılması gereken, israfı ve boşa harcamayı engelleyen şeylerden bіr adam başına.

Money Tracker ayrıca ücretli keza de bedava versiyonlarıyla bunun sizin için kolaylaştıran uygulamalardan bіr her birine. Uygulamayı indirdikten sonra Windows 10 üzerinden çalıştırıyor ve kendi hesabınızı tutmaya başlıyorsunuz. Ücretli versiyonunda banka hesapları, gelir-gider istatistikleri gibi teferruat olsa da uygulamanın bedava versiyonu da bіr hayli iyi çalışıyor. Uygulamayı indirdikten daha sonra harcamalarınızı ve gelirlerinizi giriyorsunuz. Bunu uyumlu olarak yaptığınızda, ay sonunda karşınıza bіr tablo çıkıyor ve nerelere düşüncesiz harcama yaptığınızı daha net şekilde görebiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.