Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n (Ios) indir. Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, en çok izlenen hacker dizileri arasından olan Mr Robot’un resmi mobil oyunu.
Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, ülkemizde de Amerika ’daki kadar popüler olan hacker dizisi Mr. Robot ’un birincil sezonunda yaşanan olaylar üzerine yerleşmiş devlete ait kaliteli oyun. iOS platformunda da ücretli olarak indirilmeye açılan oyunda siyah şapkalı bіr hacker olan Darlene ’in telefonunu buluyoruz.

Hem iPhone keza de iPad ’de oynanmak üzere planlanmış hacker oyunları arasından popüler bіr diziden uyarlanmasıyla ayrılan Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununda kaza eseri gezerken bulduğumuz bіr hacker ’ın telefonundan mesajlar gönderip alıyoruz. Dizinin karakterleriyle hakiki zamanlı olarak iletişimdeyiz ve kurduğumuz diyalog hikayeyi dosdoğru etkiliyor.

Dizinin ana karakterinin çalıştığı, büyük bіr küresel teknoloji şirketi olan E-Corp ’un mesajlaşma uygulamasını kullandığımız oyunda Contacts bölümünden kişilerimizi buluyor, Attachments bölümünden mesajlara ek gönderilen belgelerimize göz atıyor, Messages bölümünden de gönderdiğimiz – aldığımız bütün mesajlara bakıyoruz. Fazla sade bіr arayüz bіlе Türkçe dil desteği olmadığından emin bіr seviyede İngilizceniz yoksa oyundan keyif alamayacağınızı söylemem lüzum.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.