myMail, Mobil E-Posta Servisi

myMail kullanıcılara Gmail, Hotmail, Live, Outlook, MSN, iCloud, AOL, Yahoo mail üzerindeki mesajları ve My.com hesaplarını yönetme olanağı sağlayarak tüm IMAP ve POP3 özellikli posta kutularını destekliyor
myMail, Mobil E-Posta Servisi

myMail kullanıcılara Gmail, Hotmail, Live, Outlook, MSN, iCloud, AOL, Yahoo mail üzerindeki mesajları ve My.com hesaplarını yönetme olanağı sağlayarak tüm IMAP ve POP3 özellikli posta kutularını destekliyor

Rusya ’nın en büyük internet şirketi Mail.Ru Grubu ’nun e-posta, oyun ve online sohbet platformu My.com ’un özel e-posta uygulaması myMail, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye ’de de zirveye oturdu. 

Pat Diye fazla e-posta hesabının kolayca yönetilmesine olanak sağlayan myMail, Bilgi inceleme şirketi Distimo ’nun son çalışmasına tarafından, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en fazla indirilen alternatif mobil e-posta uygulaması oldu. 

Pat Diye artı e-posta hesabını yönetmeye olanak sağlayan myMail, Türkiye ’nin ve dünyanın en fazla indirilen alternatif e-posta uygulaması oldu. Rusya ’nın en büyük internet şirketi Mail.Ru Grubu ’nun e-posta, oyun ve online sohbet platformu My.com ’un özel e-posta uygulaması myMail, IOS ve Android işletim sistemleri üzerinden kullanılabiliyor. 

myMail Dünya Pazarında da Lider!

Bilgi tahlil şirketi Distimo ’nun Haziran 2014 verilere kadar myMail uygulaması ayrıca Apple Store keza de Google Play Store ’da tüm popüler uygulamaları geride bıraktı. Kasım 2013 ’te piyasaya giren myMail e-posta uygulaması Brezilya, Hindistan, Fransa, İspanya ve Meksika ilk önce edinmek üzere zіrа fazla ülkede en yakın rakiplerine oranla minimum iki katın üstünde indirilerek dünya pazarında da en fazla indirilen kullanım oldu.  

Mail.Ru Grup CEO’su, Karşılıklı Kurucusu ve myMail ’in Yaratıcısı Dmitry Grishin, “E-posta’nın geleceği mobil platformlar üzerinden ilerleyecek ve myMail olarak biz de bu gelecek için çalışıyoruz. Dünya çapında en manâlı iki mobil platforma sahip olmamız ise bizim ne kadar içten bіr yönde olduğumuzun bіr göstergesi. Zeki telefonlar ve tabletlerin e-posta için seçim edilen platformlar olduğuna inanıyoruz. Bu yönde, kullanıcılarımızın posta kutularını hem ihtiyaçları doğrultusunda hem de kolay bіr şekilde yönetmeleri için onlara en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedefliyoruz.” dedi. 

Dünyada Bir Birincil: Mobil E-Posta Servisi

2014 Nisan ayında My.com ’un duyurduğu @my.com, dünyanın birincil ve tek mobil e-posta uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Uygulamaya keza myMail uygulaması üzerinden de ulaşılabiliyor. IOS ve Android üzerinden kullanabilen myMail kullanıcılarına en gelişmiş e-posta özellikleri sunuyor. 

myMail kullanıcılara Gmail, Hotmail, Live, Outlook, MSN, iCloud, AOL, Yahoo mail üzerindeki mesajları ve My.com hesaplarını yönetme olanağı sağlayarak tüm IMAP ve POP3 özellikli posta kutularını destekliyor. Her yönüyle kullanıcıların daha iyi kullanıcı deneyimleri yaşamaları için planlanmış myMail, uygulamalarda bіr ilki sunarak,  tamamen şifreleri atlfаkаt yöntemiyle hesaplar üzerinde daha iyi güvenlik sağlıyor. 

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.