NetWatch indir

NetWatch indir. NetWatch ücretsiz bіr kablosuz ağ izleme programıdır
NetWatch indir

NetWatch аmmа kablosuz ağınızın güvenliğine yük veriyorsanız işinize yarayabilecek bіr ağ izleme programı.

Bilgisayarlarınıza en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bіr kablosuz ağ teftiş programı olan NetWatch, esas olarak Wi-Fi ağınıza izinsiz erişim yapılmasını ve ağınıza müdahale edilmesini engellemenize yardımcı olan bіr yazılım. NetWatch size bilgisayarınızda çalışırken kesintisiz ağınızı izleyebiliyor ve size ağınıza bağlanan cihazlar hakkında data verebiliyor.

NetWatch ağınızı otomatik olarak analiz etmekte. Dilerseniz programın ağ denetim sıklığını belirleyebiliyorsunuz. Program ağınızı inceleme ettikçe size ağınıza emrindeki olan cihazları listeliyor, ağınıza yeni bіr aygıt bağlandığında veya ağınızdan bіr cihaz ayrıldığında size uyarılar gönderebiliyor.

NetWatch üzerinden ağınıza ast olan cihazların isimleriyle birlikte IP numaralarını da görebilmektesiniz. Ayrıca bilgisayar başında olmadığınızda NetWatch ağınıza bağlanan cihazların listelerini kaydedebiliyor ve sonra bu raporlara göz atabiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.