Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları indir

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları indir. Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları ücretsiz bіr duvar kağıdı paketidir
Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları indir

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları, bu sene içinde çıkış yapacak ve HTC göre üretilecek Sailfish ve Marlin kod adlı 2016 Nexus telefonlarda kullanılacak duvar kağıtlarına yer veren bіr duvar kağıdı paketi.

Iyice ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu sayesinde Nexus Marlin ve Sailfish telefonlarının görünümünü ayrı marka ve model akıllı telefonunuza veya tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil cihazlar için tasarlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları içinde toplamda 15 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 15 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2880 x 2560 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları geniş ekranlı telefon ve tabletler için tasarlanmış.

Eğer Nexus Marlin ve Sailfish’in nasıl bіr görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki evraklar dosyasını açılmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

İndir1.76 MB
WinRAR
WinRAR Popüler Dosya Sıkıştırma program-indir” title=”program indir”>Programı

Mobil cihazlarınızda kayıtlar dosyasını açmak için Winzip’in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

İndir2.2 MB
WinZip Android
WinZip Android Android İçin Evraklar Yöneticisi
İndir7.8 MB
WinZip iOS
WinZip iOS iPhone ve iPad için Evraklar Açma Uygulaması
Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.