Nokia telefonlarda ZEISS olacak

Nokia akıllı telefon kullanıcıları için yeni görüntüleme standartlarını belirlemek için geçmişten gelen bağlılık yeniden alevleniyor.
Nokia telefonlarda ZEISS olacak

Nokia telefonlarının evi HMD Global ve ZEISS, zeki telefon sektöründe yeni görüntüleme standartlarını oluşturmayı amaçlayan bіr ortaklığa imza attıklarını duyurdu.Bu uzun vadeli uzlaşma, ZEISS ve Nokia akıllı telefonlar arasındaki ortak geçmişe ve uzmanlığa dayanıyor.

ZEISS ve HMD Global arasındaki ortaklık, ZEISS markasını Nokia zeki telefonlarına geri getirerek donanım, hizmetler, ekran kalitesi ve optik tasarımı da kapsayan ve tüm ekosisteme yayılan akıllı telefonlardaki genel görüntüleme deneyiminin kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor. Kalite ve ince işçilik konularındaki kararlılık ve hakiki hayat deneyimini iyileştirme arzusu, her iki işletme arasındaki müşterek değerleri oluşturuyor ve kullanıcıların görüntüleme deneyimini sürekli olarak iyileştirme arzusunu yansıtıyor.

ZEISS ve Nokia telefonları arasındaki beraberlik, on yıldan daha uzun bіr zaman önce başladı. Bu meslek birliği, inovasyon ve defalarca alıcı için en iyisini sunma konusunda karşılıklı bіr tutkuya dayanıyor. Geçmişte ZEISS ve Nokia telefonları arasındaki beraberlik, dünyanın birincil fazla-mega pikselli mobil telefon ve Nokia N serisinden Nokia PureView teknolojilerinin de dahil olduğu pek fazla yüksek standartlı cihaz teknolojisinde inovasyonu hayata geçirmişti. Yeni ortaklık önümüzdeki yıllarda teknoloji inovasyonlarını artırmaya yönelik uzun vadeli bіr çalışmaya olan bağlılığını sinyâl ediyor.

2017070716295335885.jpgNokia Akıllı Telefonlarda ZEISS Lens Yer Alacak

Meslek ortaklığını değerlendiren HMD Global CEO’su Arto Nummela, şunları söyledi:

“ZEISS ile meslek birliği yapmak, tüketicilerimiz için her zaman en iyisini sunma kararlılığımızın manâlı bіr göstergesi. Hayranlarımız, harika bіr zeki telefon kamerasından fazlasına sahip olmak istiyorlar. Standartları belirlemenin ötesinde, onu her yerde tanımlayan eksiksiz bіr görüntüleme deneyimi elde etmeyi arzuluyorlar. ZEISS ile birlikte, biz de hayranlarımıza istedikleri, herkes için geliştirdiğimiz görüntüleme deneyimini sunuyoruz.”

ZEISS Group Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Matthias Metz ise hаttа konuştu:

“Nokia akıllı telefonlar için HMD Global ve ZEISS arasındaki meslek birliği, kullanıcıların mükemmeliyet ve inovasyon üzerine kurulu tüm görüntüleme deneyimini bіr defa daha zenginleştirecektir. Ortaklığımız, sağlam bіr temele dayanıyor. Birlikte zeki görüntüleme deneyiminin geleceğine heyecan verici bіr yolculuk yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

ZEISS ile olan bu münhasır ortaklık, HMD Global’ın telefon tasarımı ve yapımının her alanında mükemmelliği yetişmek için sektörün en iyileri ve saygı duyulanları ile iş birliği yaptığının bіr göstergesi ve bіr akıllı telefonda mümkün olan ideal görüntüleme deneyimini arzetmek için kullanıcılara verdiği sözüdür.

Önceki HaberHolografik Ekranlı Telefon, Hydrogen One Tanıtıldı  

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.