Note 7 aldıysanız, ne yapmalısınız?

Türkiye’de bіr Galaxy Note 7 mi satın aldınız? Samsung Türkiye’nin yeni açıklaması, size sunulan teklifleri detayıyla anlatıyor…
Note 7 aldıysanız, ne yapmalısınız?

Samsung Türkiye, Galaxy Note 7 sahiplerinin izlemesi gereken yolu açıkladı. Buna göre metamorfoz programını güncelleyen şirket, kullanıcılardan, 18 Ekim – 11 Kasım tarihleri aralarında, telefonlarını Samsung Servis Merkezlerine ulaştırmalarını istedi. Peki bundan ardından ne olacak? Ilk Kez, kullanıcılar iade ettikleri aygıt için 600 TL geri ödeme alacak ve yeni bіr Galaxy S7 Edge’in sahibi olabilecek. Yani Note 7 karşılığında hem 600 TL ödeme alınacak, hem de Galaxy S7 Edge sahibi olunacak. Telefonla birlikte bedava gelen Gear VR başlıkları, kullanıcılarda kalacak. Keza аmmа alınmışsa, Galaxy Note 7 aksesuarları da, geri ödeme karşılığında teslim edilebilecek. Galaxy S7 Edge istemeyen kullanıcılara ise, 3.600 TL geri ödeme yapılacak. Aksesuar ücretleri ise, keza ödenecek. Eğer Galaxy Note 7 bіr GSM operatörü üzerinden satın alınmışsa, tekrar Galaxy S7 Edge teklifini değerlendirebilecek veya sözleşmelerini bedelsiz olarak iptal edebilecek.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.