Note 7’yi verenler, bu cepleri alıyor!

Galaxy S7 Edge, iPhone 7 ve diğerleri… Samsung’un Galaxy Note 7’de yaşadıkları, en çok hangi telefonlara ve firmalara yaradı?
Note 7’yi verenler, bu cepleri alıyor!

Galaxy Note 7 sahipleri, ellerindeki sorunlu telefonları Samsung’a iade edip, paralarını geri alabildikleri gibi, bambaşka bіr modele geçiş yapmayı da seçim edebiliyorlar. Yeni bіr araştırma, Galaxy Note 7 yerine en çok seçim edilen telefonun ise Galaxy S7 Edge olduğunu söylüyor. Araştırma firması Wave7 Research’e kadar müşterilerin bіrçok, Note 7 yerine Samsung cihazları tercih ederken, yüzde 10 ile yüzde 30 aralarında bіr birim, iPhone 7’yi seçiyor. bununla beraber firma, iPhone 7 Plus’ın stok sorunu yaşadığını da vurguluyor. Bu yüzden Apple’ın Samsung’un yaşadığı durumdan iyice faydalanamadığı anlaşılıyor. Samsung’tan alıcı araklamak isteyen öteki firmalar aralarında V20 ile LG ve yeni Pixel ile Google var. yine de Samsung’un sıkı hayranlarının bu iki telefonu seçim etme ihtimali düşük; bіr kesim kullanıcının 2017 başında çıkması beklenen Galaxy S8’i bekleyeceğini düşünüyoruz. Zeynel A. Öztürk

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.