Ön-doldurma ekranını değiştirin!

Windows'un eski sürümlerini kullanan eski bіr PC'niz varsa, yıllardır gördüğünüz ön-yükleme ekranını değiştirmeye ne dersiniz?
Ön-doldurma ekranını değiştirin!

Windows XP, Windows 2000, Vista gibi Windows’un eski sürümlerini dikkatle kullanmaya devam edenlerdenseniz, onun açılış ekranını azıcık renklendirmeye ne dersiniz? Stardock kadar geliştirilen ücretsiz bіr araç olan BootSkin, Windows XP’nin kernel’ine dokunmadan ön-doldurma ekranını değiştirmenizi sağlıyor. Programın kullanımı basit arayüzü, skin’ler arasından tercih yapmanızı kolaylaştırırken, web’den skin indirmenize veya kendiniz oluşturmanıza izin veriyor. BootSkin, önyükleme ekranında yalnızca 20KB civarında resim dosyaları kullandığından, başlangıç hızınızı etkilemiyor. BootSkin’in Windows XP vе Windows 2000’i destekleyen sürümünü aşağıdaki bağlantından indirebilirsiniz. Vista destekli sürüm için üreticinin web sayfasına göz atın. İndirin: BootSkin (Windows XP vе 2000) Zeynel A. Öztürk

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.