Outlast 2

Outlast 2 oyun indir. Outlast 2 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bіr korku oyunudur
Outlast 2

Outlast 2 аmmа nefret oyunlarını seviyorsanız yakından tanıyacağınız bіr olağan olan Outlast‘ın devam oyunu. 

Hatırlanacağı üzere Outlast sunduğu atmosfer ve yarattığı gerilim ile oyunu oynarken bizi sandalyelerimizden hoplatmış, korkuyu iliklerimize değin yaşamamıza sebep olmuştu. Birincil oyunda uzun bіr vakit kapalı kalmış, sonrasında özel araştırmalar ve hayır işleri için satın alınmış bіr düşünce hastanesinde geçen olayları araştırmıştık. Bu macerada gördüğümüz sahneler kanımızı dondurmuştu. Outlast 2’de ise daha fazlasına tedbirli olun; çünkü Outlast 2 bedel yargılarınızı değiştirecek bіr hikayeyi beraberinde getiriyor.

Outlast 2, ilk oyunun geçtiği aynı dünyada geçerken bize oyunu ayrı karakterler ve farklı bіr altyapıyla oynama imkanı veriyor. Oyun her tarafında insan aklının derinliklerine ve karanlık sırlarına uzanan kabuslarla doymuş bіr yolculuğa çıkıyoruz. İnsan doğasının bizi nasıl şiddete ve kötülüğe yönelttiğine tanık olduğumuz oyunda birincil oyundan ayrı olarak inanç değerleri de hikaye içerisine dahil oluyor. İnançlarımızı sorgularken, bіr yandan da karşımıza çıkan kabuslarla baş etmeye çalışıyoruz.

Eğer serinin ilk oyununu oynadıysanız Outlast 2 kaçırmamanız gereken bіr nefret oyunu.

Sandalyenizden Zıplamaya Hazırlanmış mısınız? Karşınızda Outlast 2! Sandalyenizden Zıplamaya Hazır mısınız? Karşınızda Outlast 2! konusu Videoyu İzleyin

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.