PanGu 1.1 indir

PanGu indir. PanGu, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı jailbreak edebileceğiniz yardımcı bіr araçtır.
PanGu 1.1 indir

iOS işletim sistemine sahip cihazlar Apple göre kullanıcıya sadece kayıtlı izinleri sunmakta. Kullanıcılar ise daha artı başvuru indirebilmek ve izinleri genişletebilmek için jailbreak yapma yolunu tercih ediyorlar. 

PanGu, İOS kullanıcılarının cihazlarını jailbreak yaparken kullandıkları tezgâhtar bіr araç olarak atama alıyor. Windows işletim sistemine indirebileceğiniz bu asistan araç sayesinde hiç uğraşmadan cihazınızı jailbreak yapabiliyorsunuz. PanGu’nun tatbik dili Çince fаkаt gerçekte sadece butonlara ihtiyacınız olduğu için dil desteğinin olmaması böylece bіr bezginlik oluşturmuyor.

Jailbreak nasıl yapılır?

Jailbreak yerine getirmek için ilk olarak yeteri dek veri sahibi olmalısınız. Çünkü herhangi bіr somurtkan durumda cihazınızı kullanılamaz ayla getirebilirsiniz. Her ne değin PanGu’nun jailbreak aracını da kullanıyor olsanız, kayda değer noktalardaki ayarları sizin yapmanız gerekli. Jailbreak işlemi sırasında başta telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız ve iTunes üzerinden eşleştirme yapmanız lüzumlu. Eşleştirme işlemi tamamlandıktan sonradan ise PanGu’nun sizden istediği ayarları yapmanız zorunlu. Bütün ayarları yaptıktan sonra PanGu’yu çalıştırıp jailbreak işlemine başlayabilirisiniz.

Anekdot: Jailbreak işlemi oldukça dikkat edilmesi gereken bіr konudur. Çünkü Apple jailbreak üretilmiş telefonlara teknik takviye vermiyor ve garanti dışı bırakıyor. Ayrıca bu cins araçlarla yaptığınız jailbreak işlemlerinden doğabilecek negatif sonuçlardan siz sorumlusunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.