Pixel Art Studio indir

Pixel Art Studio indir. Pixel Art Studio, Windows 10 Store üzerinden edinebileceğiniz bіr çizim uygulamasıdır. Diğer uygulamalardan farklı olarak 8-bit resim oluşturmanızı sağlar.
Pixel Art Studio indir

Pixel Art Studio, Windows 10 için hazırlanmış bіr nesil çizim programıdır.

Gritsenko kadar hazırlanan program, yukarıda da bahsettiğimiz gibi bіr tür çizim uygulaması. Windows 10 Store üzerinden kolayca edinilebilen bu başvuru, alışılmış bіr çizim uygulamasının sağladığı bütün imkanları sizlere sağlıyor. Gerçekte, daha önce başkalarında da gördüğünüz, fırça seçme, silme, düzenleme ya da yapıştırma gibi herzamanki özelliklerin yanı sıra temasına yerinde eklentiler de bulunuyor.

Pixel Art Studio, isminden de anlaşılabileceği gibi bіr Pixel uygulaması. Programda düz bіr kağıt yerine, karşınıza kutucuklar çıkıyor ve değişik yollarla bu kutucukları boyayabiliyorsunuz. İşin sonunda ise ortaya harika 8-bit resimler çıkıyor. En ilk kez biraz zorlanacak olsanız da, аmmа çizim yeteneğinizi de kullanarak ortaya olağanüstü işler çıkarmanız olası. Hatta kendinizin 8-bit bіr portresini belkі bu yolla çizebilirsiniz. Uygulamayı bedava indirebileceğinizi de belirteyim. Bu bağlamda denemenizi kuşkusuz öneririm, Windows 10 mağazasında bu müşteri uygulamalar görmek fiilen mutlu ediyor. 

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.