PMPlayer indir

PMPlayer indir. PMPlayer, Windows cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenli bіr medya oynatıcıdır.
PMPlayer indir

PMPlayer, basit ve içerisinde fena fаkаtçlı yazılım barındırmayan bіr medya oynatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Windows işletim sistemine sahip cihazlarınızda çalıştırabileceğiniz bu program doğru, çabuk ve dinç medya dosyalarını kolaylıkla oynatabilirsiniz.

En iyi ve en kaliteli video formatlarını destekleyen PMPlayer, çoğu çekici özelliği de içerisinde barındırıyor. Otomatik altyazı ekleme gibi özellikleriyle dikkat çeken program, ffdshow, LAV filtreleri ve MPC-HC bağımsız filtrelerini de destekliyor. Epeyce basit bіr arayüze sahip olması da manâlı artılarından diyebilirim. Öbür fаkаtçlar için kullanabileceğiniz PMPlayer’ın bіrçok windows sürümünü de desteklediğini unutmayalım. En önemlisi de çok yönlü kullanmanıza olasılık vermesine karşın ücretsiz indirebilirsiniz. 

Sistem Gereksinimleri:

Windows  XP,  2003,  Server,  Vista,  7,  8,  8.1,  10,  10.1  ( 32-bit & 64-bit ) Direct X 9.0  ve üzeri 60 MB depolama alanı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.