Reimage 1.8.4.2 indir

Reimage indir. Reimage, bilgisayarlarınızda bulunan hataları ayıklayan harika bіr sistem bakım, temizleme ve optimizasyon programıdır.
Reimage 1.8.4.2 indir

Reimage, bilgisayarlarınızda bulunan hataları ayıklayan şahane bіr sistem bakım, arıtma ve optimizasyon programı. Windows işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu programda, önce bilgisayarlarınızdaki veriler derleniyor ve PC profiliniz ortaya çıkarılıyor, daha sonra yapılan analizler sonucunda PC istikrarınızın raporunu görüyorsunuz. Bu aşamadan daha sonra ise PC güvenliği tahlil ediliyor. Son olarak özet bölümünde kararlılık sorunları, emniyet tehditleri, defter kaydı ve Windows hasar durumuna dair kapsamlı bіr sonuca ulaşıyorsunuz. 

Reimage programını birincil açtığınızda şık ve sade arayüzü sizi karşılıyor. Zaten yükleme işleminden daha sonra hiçbіr işlem yapmanıza lüzum kalmadan program tahlil yapmaya başlıyor. Reimage’de ilk olarak verilerin derlendiğini göreceksiniz. Bunun amacı, yenileme aşaması için PC verilerinizi basmak ve ön tarama sonucunda PC’niz hakkında seri bіr akıl edinmenizi temin etmek. Çabuk dediğime bakmayın, Reimage canınızı sıkan problemlerin çoğunun nedeni bulabilir ve manuel işlem yapmanıza lüzum kalmadan onarır. 

Reimage Bilgisayarınız Hakkında Size Ayrıntılı Data Verir

İkinci aşamaya gelindiğinde sistem yapılandırmasını ve donanımını atamak için PC Profiliniz ortaya çıkarılıyor. Bu aşamada sistem bilgileriniz, sistem alanınızdaki mevcut abes alan, toplam teçhizat boyutunuz ve PC’nizdeki toplam belleği göreceksiniz. Reimage size bilgisayar donanımızın ne dek iyi olduğuyla ilgili us verecektir. PC Profilinizin çıkarıldığı bu bölümde son olarak ekipman analizinin bіr özetini bulacaksınız. Burada CPU egzersiz hızı, hard disk hızı ve CPU sıcaklığına dair rapora ulaşabilirsiniz. 

Reimage PC Güvenliğini ve İstikrarını Üst Düzeye Çıkarır

Reimage programının en sevdiğim özelliği, boot up virüslerini ve diğer fena fаkаtçlı yazılımları saptama ederek yenileme sırasında bu tehditleri ortadan kaldırması diyebilirim. Yenileme işlemi tamamlandığında bilgisayarınızdaki hasarlar online veritabanındaki sağlam dosyalarla değiştiriliyor ve eski haline getiriliyor. Bunun yanına son 4 ay içinde tuhaf bіr şekilde hasara uğrayan programların bіr dökümünü de bulabiliyorsunuz. Hem geçici klasör taraması ve registry taraması sonuçlarını da görebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızın mevcut durumuna dair bilgi elde etmek isterseniz Reimage’in bedava deneme sürümünü indirebilirsiniz. Beğeneceğinizi düşündüğümden satın alıp kullanmanızı mutlaka öneririm.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.