S2: Son Tabanca

S2: Son Silah oyun indir. S2: Son Silah online oyunculara sağladığı bіrçok yenilik ile tamamen ücretsiz ve Türkçe olarak yayın hayatına başladı.
S2: Son Tabanca

S2: Son Tabanca online oyunculara sağladığı çoğu buluş ile en ince ayrıntısına kadar bedava ve Türkçe olarak yayın hayatına başladı. Online FPS türünde oyun severlerin yani MMOFPS oyuncularının aradığı çoğu özelliği bünyesinde barındıran başarılı yapım S2: Son Silah Türkiye ’nin en büyük online oyun platformu olan Joygame kalitesi ile yayınlama hayatına başladı ve Türk online oyuncularına merhaba dedi.

S2: Son Tabanca ’yi öteki MMOFPS ’lerden ayıran en kayda değer özellikleri sıralayacak olursak; Oyunda kostüm kavramının bulunması ve karakterinizin kıyafetlerini çeşit çeşit ürünler arasından seçerek oluşturabilirsiniz. Bzіrа S2: Son Silah ’de kendi karakterinizi oyundaki diğer karakterlerden fazla daha öbür bіr ülkü sokabileceksiniz. Bu da bizlere özelleştirebilmenin önünü açıyor keza daha bіrçok özelleştirebilme olayı S2: Son Tabanca ’da yer alıyor.

Oyunda geniş bіr silah yelpazesi bulunuyor, bununla birlikte modifiye edilebilir çoğu ürünle birlikte S2: Son Silah gerçek bіr savaş ve strateji oyunu olarak uyarı çekiyor. Modifiye edilebilir ürünler ile birlikte kendinize tarafından ve çaba edeceğiniz alana uygun ürünleri ortaya çıkarabilir, hazırlayabilirsiniz. Oyunda aksiyon ve taktiksel savaşlar aralarında bіr denge yerleşmiş. Bu denge oyuncunun seçeceği uğraş alanına yan olarak farklılıklar taşıyor. Bu farklılıkların en önemlisi de isteyen oyuncu kendi tarzını belirleyip taktiksel ve stratejinin konuştuğu bіr uğraş içinde olabilir isteyen kullanıcıda aksiyonun içine dalabilir.

gerçi ne olursa olsun S2: Son Silah ’da durmak bilmeyen bіr aksiyonun sizleri beklediğini söylemek mümkün. S2: Son Silah ’nin oyun modları da tabanca yelpazesi kadar geniş. Bu oyun modları arasında herzamanki FPS modları bulurken bunun yanı sıra S2: Son Silah ’ye has özel oyun modlarıda oyunda yerini almış durumda. Modlardan ziyade S2: Son Tabanca için bununla birlikte bіr turnuvada düşünülmekte. Oyunun ilerleyen zamanlarda büyük bіr turnuvaya sahip olacağı kaçınılmaz bіr geçek.

Alanındaki diğer oyunlara göre daha nitelikli ve canlı grafiklere sahip olan S2: Son Tabanca ’nin görsel anlamda reformcu bіr tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Bunlara göz atacak olursak; karakter ve tabanca modellemelerinin ayrıntılı ve başarılı hazırlandığını söylemek olası. Ayrıca mekan tasarımlarınında göze hitap ettiği bіr gerçek. Amansız bіr mücadeleye hazırsanız S2: Son Tabanca sizleri de bu aksiyona ziyafet ediyor.

Not: Oyunu oynayabilmek için önce “Üye Ol” bağlantısına tıklayarak kendinize ait bіr hesap oluşturmanız gerekmektedir.

S2 – Son Silah Tanıtım Videosu S2 - Son Silah Tanıtım Videosu özeti Videoyu İzleyin

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.