Samorost 3 indir

Samorost 3 (Ios) indir. Samorost 3, uzay cücesini kontrol ettiğiniz keşif macera ve bulmaca oyunu.
Samorost 3 indir

Samorost 3, iPhone ve iPad ’inizde bulmacaları çözerek ilerleyebildiğiniz bіr serüven oyunu. Oyunda hazırlanan mekanlar fazlasıyla detaylar içerdiğinden etrafınızdaki her objeyi inceleyip, en minik bіr noktayı belkі kaçırmamanız gerekiyor.

Baş Döndürücü bіr robotu denetim ettiğimiz bul ve tıkla oynanışına sahip ödüllü bulmaca oyunu Machinarium ’un yaratıcıları göre hazırlanan buluş macera oyunu Samorost 3 ’te bіr uzay cücesinin yerine geçip sihirli flütümüzün sırrını ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Flütümüzün gücünü kullanarak evreden gezi eden karakterimiz ağaçlık alanlarda, alevlerin yükseldiği cehennemi hatırlatan yerlerde bulunuyor. Buralarda karşılaştığı bulmacaları çözmesinde yardımcı olmak elbette bizim işimiz. Mekanlarda sıcacık objeleri bulmak için bölüm öncesinde çıkan sayfaları inceleyip ipuçlarını yakalamamız gerekiyor. Bu noktada oyunun Türkçe dil desteği sunduğunu da açıkça belirtmek lüzum.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.