Samsung cepler için yeni sürpriz!

Samsung, amiral gemisi kategorisine girmeyen yeni modelleri için bіr ilk anlamına gelen, önemli bіr yeniliğe merhaba diyor!
Samsung cepler için yeni sürpriz!

Samsung‘un düşük ve orta segment akıllı telefon modelleri sahip oldukları özellikler ve sundukları işlevsellikler açısından bundan bzіrа keskin bіr biçimde fazla daha iyi bіr durumda. Firma uzun bіr süredir bu telefonlara getirmediği bіr takım temel özellikleri de nihayet sunmaya başladı. Bunlardan birisi de muhakkak bildirim LED’leri. Güney Koreli firma yeni bіr adım atarak Galaxy J5 Prime ve Galaxy J7 Prime modellerine bu ışık özelliğini getirerek laf ne zaman çıkacak cihazların bіr bildirim LED desteğine sahip olan birincil düşük bütçeli modeller olmasını sağladı. Bu LED desteğinin, Galaxy J2 (2016) modelindeki Smart Glow halkasının tersine ön tarafta yer alan hakiki bіr LED ışık işlevi sunduğu belirtiliyor. Bir ay önce Hindistan’da piyasaya sürülen Galaxy J5 Prime ve Galaxy J7 Prime’daki bu bildirim LED işlevi firmanın bu düşük bütçeli cihazlara getirdiği tek icat de yok. Her iki model keza tekrar Samsung bünyesinde tamamen metal gövdeye ve bіr parmak izi sensörü desteğine sahip birincil düşük bütçeli modeller olma özelliğini de taşıyor. Öteki yanlamasına her iki modelde, bundan bzіrа bütün zeki telefonlarda standart haline gelmesini beklediğimiz esas bіr nitelik olan, otomatik parlaklık için ortam ışık sensörüne yer verilmediğini de ekleyelim. Firmanın bіr sonraki düşük bütçeli modelinde bu özelliği de dahil etmesi bekleniyor. Cenk Atlı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.