Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları indir

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları indir. Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları ücretsiz bіr duvar kağıdı paketidir
Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları indir

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları, Samsung’un önümüzdeki günlerde resmen tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 7‘de yer alacak duvar kağıtlarına yer veren bіr duvar kağıdı paketi.

Ayrıntılarıyla bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu doğruca Galaxy Note 7 modelindeki bіr zeki telefon kullanmıyor olsanız belkі bu yeni phablet telefonun  görünümünü ayrı marka ve model akıllı telefonunuza ya da tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil cihazlar için planlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 Duvar Kağıtları içinde toplamda 9 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 9 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2240 x 2240 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları Samsung Galaxy Note 7’nin geniş ekranı için planlanmış.

Eğer Galaxy Note 7’nin nasıl bіr görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki kayıtlar dosyasını başlamak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

İndir1.76 MB
WinRAR
WinRAR Popüler Dosya Sıkıştırma programı

Mobil cihazlarınızda kayıtlar dosyasını başlamak için Winzip’in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

İndir2.2 MB
WinZip Android
WinZip Android Android İçin Kayıtlar Yöneticisi
İndir7.8 MB
WinZip iOS
WinZip iOS iPhone ve iPad için Evraklar Açma Uygulaması

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.