SEO Spider Tool indir

SEO Spider Tool indir. SEO Spider Tool, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bіr SEO yazılımıdır.
SEO Spider Tool indir

SEO Spider Tool, arama motoru uzmanlarının çoğunlukla tercih ettiği SEO programlardan biri ve sitesinin aramalarda üst sıralarda çıkmasını isteyen webmasterlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz bu programda, web sitenizin mevcut potansiyeli hakkında data edinebilir ve için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili kapsamlı veri edinebilirsiniz.

Günümüzde web sitelerinin bіr yerlere gelmesindeki en önemli etken SEO (arama motoru optimizasyonu) dersek yanılmış olmayız. İyi bіr optimizasyona sahip siteler arama motorlarında otorite haline geliyor ve aramalarda çabucak üstteki sıralara çıkarak jurnal hitlerini oldukça artırabiliyorlar. SEO Spider Tool programı da bu işi daha profesyonel gerçekleştirmek isteyenlerin imdadına yetişen bіr yazılım olarak karşımıza çıkıyor.

SEO Spider Tool ile neler yapabilirsiniz?

Bu programda sitenizin noksanlarını tespit edebilir ve size raporlanmasını sağlayabilirsiniz. Kırık linkleri bulgu, sayfa başlıklarını ve metaları inceleme etme, sitenizin kodlama hatalarına bakma, XML site haritası oluşturma, yönlendirmeleri yoklama etme robots.txt dosyasını çözümleme ve daha öyle çok işlemi SEO Spider Tool ile gerçekleştirebilirsiniz. Google Analytics ile entegre çalıştığını da belirtmeden geçmeyelim.

İyi bіr SEO arabulucu arıyorsanız SEO Spider Tool’u bedava indirebilirsiniz. Bu sürümü kısıtlı özellikler sunsa da başlangıç için işinizi fazlasıyla görecektir. Esas işlemleri yapabiliyorsunuz ve 500 url sınırınız var. Dilerseniz 99 Euro ödeyip bütün sürümü de alabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.