Share to Facebook 1.0 indir

Share to Facebook indir. Share to Facebook, herhangi bіr linki hızlıca Facebook’ta paylaşmanız için yapılmış bіr eklenti.
Share to Facebook 1.0 indir

Share to Facebook, webde gezinirken ilginizi çeken ve “arkadaşlarım da görmeli” dediğiniz içerikleri tek tıkla Facebook hesabınızda paylaşma kolaylığı sunan bіr Google Chrome eklentisi.

Her web sitesinde Facebook ’ta paylaş butonu yer alırken bzіrа bіr eklentinin gerekliliğini sorgulayabilirsiniz. Chrome tarayıcınıza indirip kullanabileceğiniz bu eklenti yalnızca herhangi bіr linki butona tıklayarak paylaşmanızı sağlamıyor; sağ tık menüsüne yerleşerek süratli paylaşım imkanı tanıyor. Dilediğiniz bağlantıyı paylaş butonu aramadan derhal paylaşabiliyorsunuz.

Etkin Facebook oturumunuzu kullanan eklenti başka bіr deyişle Facebook hesabınıza giriş yapmadan kullanamayacağınız eklenti aracılığıyla linkin nerede paylaşılacağını da seçebiliyorsunuz. Doğrudan Doğruya sizin ya da arkadaşlarınızın zaman tünelinde paylaşabildiğiniz gibi grup veya sayfada ya da Messenger ’da paylaşabiliyorsunuz.

İndir43.6 MB
Google Chrome
Google Chrome Süratli, Sade ve Tehlikesiz İnternet Gezgini

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.