Smash Wars indir

Smash Wars (Ios) indir. Smash Wars, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bіr yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
Smash Wars indir

iPhone ve iPad’ler üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bіr drone yarışı olan Smash Wars, basit kontrolleri ve fantastik 3D grafikleriyle alaka çekiyor. Droneların yarıştırıldığı oyunda sözde oyunun içerisindeymiş gibi bіr tecrübe yaşıyoruz.

Droneların yarıştırıldığı Smash Wars oyununda zevkli zamanlar geçirebiliyoruz. Eğlenceli bіr oyun olarak karşımıza çıkan Smash Wars’da 10 ayrı drone türü yer alıyor. Oyuna başladığımızda kendimize bіr drone seçiyor ve yarışlara katılıyoruz. Yarışlarda aldığımız derecelere tarafından puanlar kazanıyor ve dronelarımızı geliştirebiliyoruz. Dilersek droneları geliştirebilir dilersekte yeni bіr drone kullanabiliriz. Inanılmaz 3D grafiklere sahip parkurlarda geçen yarışlarda bіr takım engelleri geçmemiz gerekiyor. Engebeli görevlere de sahip olan oyunda neşeli zamanlar geçirebileceksiniz. Yarışları kazanarak liderlik koltuğuna oturmak istiyorsanız azıcık acele etmeniz gerekiyor.

Oyunun Özellikleri;

10 bambaşka drone türü Droneları geliştirebilme özelliği Inanılmaz 3D grafikler GameCenter desteği Çevrimdışı oynayabilme Basit kontroller

Smash Wars oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.