Star Wars 7 İzle – 2015

Star Wars Episode 7: Force Awakens Star Wars üçlemesinin ilk filmi olan Star Wars 7’ nin yapımcısı J. J. Abrams oldu. George Lucas haklarını Walt Disney Studios Motion Pictures’ a devretti. Filmin ana konusu hala açıklanmadı. Yayınlanan açık vermeyen fragmanlar ile herkes heyecana kapıldı. Star Wars 7’ de başrollerde diğer seriden bilinen yıldızların yanında yeni katılan genç oyuncular yer almakta. Han Solo’ nun yeni jenerasyona gücün karanlık tarafının gerçek olduğunu söylemesi de herkesi daha fazla heyecanlandırıyor. Star Wars 7’ nin yapımcılığı Lucasfilm ve Abrams’ ın sahip olduğu Bad Robot Productions tarafından yapılacaktır. Film çekilmeye 2014 yılının Nisan ayında Abu Dhabi’ de ve İzlanda’ da, başlıca fotoğrafların İrlanda’da ve İngiltere’deki Pinewood Stüdyolarında çekilmesi ile başlandı. The Force Awakens 2D, 3D ve
Star Wars 7 İzle – 2015

Star Wars Episode 7: Force Awakens

Star Wars üçlemesinin ilk filmi olan Star Wars 7’ nin yapımcısı J. J. Abrams oldu. George Lucas haklarını Walt Disney Studios Motion Pictures’ a devretti. Filmin ana konusu hala açıklanmadı. Yayınlanan açık vermeyen fragmanlar ile herkes heyecana kapıldı. Star Wars 7’ de başrollerde diğer seriden bilinen yıldızların yanında yeni katılan genç oyuncular yer almakta. Han Solo’ nun yeni jenerasyona gücün karanlık tarafının gerçek olduğunu söylemesi de herkesi daha fazla heyecanlandırıyor. Star Wars 7’ nin yapımcılığı Lucasfilm ve Abrams’ ın sahip olduğu Bad Robot Productions tarafından yapılacaktır. Film çekilmeye 2014 yılının Nisan ayında Abu Dhabi’ de ve İzlanda’ da, başlıca fotoğrafların İrlanda’da ve İngiltere’deki Pinewood Stüdyolarında çekilmesi ile başlandı. The Force Awakens 2D, 3D ve IMAX 3D şeklinde çekilecek. Ayrıca Star Wars 7 hd izleyebilirsiniz. Star Wars 7, Return of the Jedi’nin 30 yıl sonrasındaki olayları anlatmaktadır. Filmin müziği John Williams tarafından oluşturulmuştur.

star wars 7 full izle

Filmin Oyuncu Kadrosu Ve Aldıkları Roller

Harrison Ford Han Solo olarak oynayacak. Luke Skywalker’ı Mark Hamill canlandıracak. Princess Leia’yı Carrie Fisher, gücüylü bilinen karanlık savaşçı Kylo Ren’i Adam Driver, Rey’i Daisy Ridley, Finn’i John Boyega, Poe Dameron’u Oscar Isaac, Maz Kanata’yı Lupita Nyong’o, General Hux’u Domhnall Gleeson, C-3PO’yu Anthony Daniels ve Chewbacca’yı Peter Mayhew canlandıracak. Ek olarak Kenny Baker ve Tim Rose rollerini R2-D2 olarak ve Amiral Ackbar olarak alacaklar. Gwendoline Christie Kaptan Phasma olarak ve Kiran Shah Teedo olarak canlandıracak. Ayrıca Crystal Clarke, Pip Andersen, Simon Pegg, Leanne Best ve Cecep Arif Rahman ve daha fazla oyuncular, açıkça belirtilmemiş olan rolleri almışlardır. Star Wars 7 izleyerek hangi rolleri aldıklarını açıkça görebilirsiniz.

star wars 7 hd izle

Star Wars 7 Hakkında Edilen Tahminler

Uzun yıllar boyunca gösterime girmeyen Star Wars filmi, bu yıl yayınlanması ile herkesi meraka düşürdü. Herkes film hakkında farklı tahminler etmeye başladı. Star Wars 7’de Darth Vader’in olmayacağı tahmin edilmekte. Darth Vader’in yerine gücüylü birlikte karanlık savaşçı olan, aslen Ren’in şövalye üyesi olan ve birinci dereceden komutan olan Kylo Ren olacak diye tahmin ediliyor. Eski seriye dair geri dönüşlerin olacağı da düşünülüyor. Ayrıca imparatorluk içinde bir kadın oyuncu bulunmakta. Game of Thrones ile tanınan Gwendoline Christie, Star Wars 7’de imparatorluk rolünde olacak. Star Wars 7 full izleyerek herkes tahminlerini somut hale getirmeye çalışacak.

  1. J. Abrams

Jeffrey Jacob Abrams 27 Haziran 1966’da doğmuş olan bir Amerikan yönetici, üretici, yazar, aktör, ve beste yazarıdır. Aksiyon, bilim kurgu ve drama konulu çalışmaları ile tanınır. Felicity, Alias, Lost ve Fringe’yi içeren TV drama serileri yaratmıştır. Star Trek, Star Trek Into Darkness, Mission: Impossible II, Super 8 ve Star Wars üçlüsünün ilk filmi olan Star Wars 7: The Force Awakens filmlerinin yapımcılığını yapmıştır.

 

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.