Suicide Squad Duvar Kağıtları indir

Suicide Squad Duvar Kağıtları indir. Suicide Squad Duvar Kağıtları ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bіr duvar kağıdı paketidir
Suicide Squad Duvar Kağıtları indir

Suicide Squad Duvar Kağıtları аmmа mobil cihazınızın ekranını Suicide Squad kahramanlarıyla bezemek isterseniz hoşunuza gidebilecek bіr duvar kağıdı paketi.

En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bu duvar kağıdı arşivi baştan sona Android, iOS ya da Windows Phone mobil cihazınızın ekranında gözde DC kahramanlarınızın görüntüsüne yer verebilirsiniz. 50’in üstünde duvar kağıdı bulunan arşivdeki resimler yüksek çözünürlüğe sahipler.

Suicide Squad alışmış olduğumuz süper kahraman filmlerinden oldukça farklı bіr yapıya sahip. Normalde iyi kahramanların dünyayı kurtardığı filmlerin tersine Suicide Squad’da dünyayı Joker ve Harley Quinn gibi anti-süper kahramanlar kurtarmaya çalışıyor. Bu kahramanların görüntülerine yer veren Suicide Squad posterleri ise duvar kağıdına dönüştürülerek kullanıcılara sunuluyor.

Zip formatındaki arşiv dosyasını açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

İndir1.76 MB
WinRAR
WinRAR Popüler Dosya Sıkıştırma program-indir” title=”program indir”>Programı

Mobil cihazlarınızda kayıtlar dosyasını açtırmak için Winzip’in mobil versiyonundan faydalanabilirsiniz:

İndir2.2 MB
WinZip Android
WinZip Android Android İçin Evraklar Yöneticisi
İndir7.8 MB
WinZip iOS
WinZip iOS iPhone ve iPad için Kayıtlar Açma Uygulaması

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.