SUPER MARIO RUN indir

SUPER MARIO RUN (Ios) indir. SUPER MARIO RUN, Nintendo tarafından geliştirilen iPhone ve iPad ile uyumlu yeni Süper Mario oyunu.
SUPER MARIO RUN indir

SUPER MARIO RUN, eski nesil oyuncuların vazgeçilmez platform oyunu Süper Mario ’yu mobil cihazlarımıza taşıyan orijinal yapım. Pokemon GO ’nun yapımcısı Nintendo kadar geliştirilen süper kahraman oyununda Mario ’nun daha bіr atik olduğu gözlerden kaçmıyor. Kahramanımız dümdüz koşmak yerine taklalar atabiliyor, yuvarlanabiliyor.

Tabii öyle yeni Süper Mario oyunu görsel yönden iyileştirilmiş olarak geliyor. Orijinal oyunda gördüğümüz bütün objeler bitmiş modellenmiş olarak karşımızda. Oynanış tarafında tek elle rahatlıkla oynamayı desteklemesiyle iPad ’in yanı sıra iPhone ’da da dar oynanış sunuyor.

Yıllar sonra daha devingen bіr şekilde bizlere merhaba diyen Süper Mario ’nun tamir edilmiş haliyle tanışmamıza vesile olan oyunda üç farklı oyun modu yer alıyor. Birincil modda orijinal oyundaki gibi tek başımıza oynayıp her seferinde kendi rekorumuzu kırmaya çalışıyoruz. İkinci modda oyunu oynayan hakiki oyuncularla kapışıyoruz. Üçüncü modda da iki modda oynarken topladığımız taşları kullanarak kendi mantar krallığımızı kuruyoruz.

Kredi Kartsız Amerika App Store Hesabı Açma

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.