Superstring 2.6.6 indir

Superstring indir. Superstring, Windows bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz lyric video yapma programı.
Superstring 2.6.6 indir

Superstring, şarkı sözleri taşıyan video yapmak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız ayrıntılı seçenekler sunan lyric video yapma programı. Şarkınızı atıp dilediğiniz arka planı ekleyip özgürce düzenleme yapabildiğiniz programla yalnızca 3 aşamada kendi lyrics videolarınızı hazırlamanız mümkün.

YouTube veya diğer video paylaşım sitelerinde şarkı sözü arattığınızda karşılaşacağınız videoları bu programla fazla basit bіr şekilde kendiniz de yapabilirsiniz. program-indir” title=”program indir”>Programın arayüzü fazlasıyla sade değil ve Türkçe dil desteği yok bіlе ihtiyacınız olacağınızı da düşünmüyorum.

program-indir” title=”program indir”>Program üzerinden lyric video yapmak için öncelikle şarkınızı – sürükle bırak yöntemiyle – içe aktarıyorsunuz. Akabinde şarkının sözlerini ekliyor ve zamanlamanızı ayarlıyorsunuz. Dilerseniz yazı tipi, stili gibi düzenlemeler yapıyorsunuz. Son faz olarak güzel bіr arkadaki plan belirliyorsunuz. Arka planı da metinler gibi özelleştirme şansına sahipsiniz. Her şeyin hazırlanmış olduğunu düşündüğünüzde dışa aktarıp YouTube veya dilediğiniz bіr platformda paylaşıyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.