Tek alışverişte birden fazla kredi kartı

Online alışverişte yeni trend tek alışverişte birden çok kredi kartı
Tek alışverişte birden fazla kredi kartı

Online alışverişte yeni trend tek alışverişte birden fazla kredi kartı

Hizlial.com ’un Parçalı Ödeme adını taşıyan hizmetiyle ürünün tutarı birdenbire fazla kredi kartıyla ödenebiliyor. veya kullanıcılar ödemenin bіr kısmını kredi kartıyla, kalan tutarı havale veya kredi kartı puanlarıyla tamamlayabiliyorlar. Hizlial.com ’dan alışveriş yapan şahısların takriben yüzde 10 ’u Parçalı Ödeme seçeneğini tercih ediyor. Bu ödeme seçeneğini kullanan kişilerin yaklaşık yüzde 78 ’ini erkekler, yüzde 22 ’sini kadınlar oluşturuyor. Müşteriler genelde 4 bambaşka kredi kartı kullanarak ödeme yapıyorlar. Alışveriş yapan müşterilerin yaklaşık yüzde 7 ’si tek çekim ile ödeme yapmayı tercih ediyor. Hizlial.com ’un cirosunun yaklaşık yüzde 11 ’ini ise Parçalı Ödeme ile yapılan alışverişler oluşturuyor.

Hizlial.com ’un Parçalı Ödeme seçeneği müşterilere online alışverişte cazip bіr kolaylık sağlıyor. Bu hizmet doğru ürünün tutarı ister birdenbire pozitif kredi kartıyla, istenilirse de bіr kısmı kredi kartı, kalan tutar havale ile veya kredi kartının puanlarıyla ödenebiliyor. Misal atamak gerekirse, 1.000 TL’lik bіr bilgisayar aldığınızda, kredi kartınızda 500 TL sınır var ise, Parçalı Ödeme seçeneğini seçip bu 500 TL’yi kredi kartınızla ödeyip, kalan tutarı başka bіr kartla ya da havale ile ödeyebiliyorsunuz.

Hizlial.com ’dan alışveriş yapan müşterilerin yaklaşık yüzde 10 ’u Parçalı Ödeme sistemini tercih ediyor. Bu ödeme seçeneğini kullanan şahısların takriben yüzde 78 ’ini erkekler, yüzde 22 ’sini kadınlar oluşturuyor. Kişiler alışverişleri için genellikle 4 öbür kredi kartı kullanıyorlar. Alışveriş yapan kişilerin yaklaşık yüzde 7 ’si tek çekim ile ödeme yapmayı tercih ediyor. Hizlial.com ’un cirosunun takriben yüzde 11 ’ini ise Parçalı Ödeme ile yapılan alışverişler oluşturuyor.

27 kategoride 400 binden artı öbür ürün sunan Hizlial.com, sunduğu öbür ödeme seçenekleriyle tip memnuniyetini sürekli olarak artırmayı sürdürüyor. Kapıda kredi kartına taksit taksit ödemeyi Türkiye ’de ilk defa hayata geçiren e-ticaret sitesi olan Hizlial.com, Parçalı Ödeme adını taşıyan özelliğiyle de müşterilerine önemli bіr fayda sağlıyor. Hizlial.com, bütün bu ödeme sistemleriyle sektörde fark yaratıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.