Tesla’dan akıllı telefonlar için Desktop Supercharger!

Tesla mobil cihazlar için geliştirdiği Desktop Supercharger şarj cihazı ve Powerbank’i satışa sundu. İşte tasarımı ile dikkat çeken ürünlerin detayları!
Tesla’dan akıllı telefonlar için Desktop Supercharger!

Tesla ’nın elektrikli otomobillerinde kullanılan süper sorumluluk istasyonlarının tasarımsal anlamda bіrebіr kopyası olan, Desktop Supercharger isimli ürün kullanıcıların zeki telefonlarını sorumluluk etmesine olanak tanıyor.

Her detayın ilk elden Tesla Tasarım Ekibi kadar titizlikle denetlendiği dile getirilirken, Supercharger ’ın üretiminde kullanılan 3D yazıcı verilerinin ölçeklenerek bu ufak cihazın ortaya çıkarıldığı açıklfаkаt ediliyor.

108 x 30.5 x 23.3mm boyutlarında olan, 3350 mAh kapasiteli Tesla Powerbank ise, microUSB ve Lightning portlarına sahip cihazları sıkıntı edebiliyor.

Kompakt tasarımı ile uyarı çeken ve şarj seviyesini üzerinde yer alan ışıklar doğruca kullanıcılara aktaran aygıt, 5 V / 1.5 A çıkış gücüne sahip.

Her iki mahsul Tesla ’nın internet mağazasında 45 dolar fiyat etiketi ile müşterilerini beklerken, stoklar çoktan çabuk tükenmeye başladı.

:: Tesla ’nın yeni ürünleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.