The Weather Channel indir

The Weather Channel indir. The Weather Channel, MSN Weather'a alternatif olarak kullanabileceğiniz anlık ve haftalık rapor sunabilen bіr hava durumu uygulaması.
The Weather Channel indir

The Weather Channel, bulunduğunuz veya dilediğiniz bіr şehrin saatlik ve 10 günlük hava durumunu öğrenebileceğiniz bіr Windows 8.1 uygulaması ve bence önyüklü gelen MSN Weather uygulamasına alternatif olarak kullanılabilecek değin başarılı. Lüzum basit ve anlaşılabilir arayüzü ile gerekse de detaylı hava durum raporu vermesiyle beğenimi şampiyon uygulamanın ücretsiz olması ve Türkçe olarak ta kullanılabilmesi ise inanılmaz.

Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda önyüklü gelen hava durumu uygulamasında sorun yaşıyor ve de alternatif arayışı içerisinde iseniz The Weather Channel ’ı kuşkusuz indirin derim. 10 günlük hava tahminini görebilmenin yanı sıra saat saat havanın nasıl seyredeceğini detaylı olarak görebiliyorsunuz. Hissedilen sıcaklık, yağmur miktarı, rüzgar hızı, nem oranı, basınç аmа gündoğumu ve günbatımı saatini tek bakışta rahatlıkla görebildiğiniz uygulamanın bildirim özelliği de heybetli. Kötü hava koşullarına aleyhinde tedbir almamız için düşünülen hemen olan bildirim özelliği çok iyi düşünülmüş ve sorunsuzca çalışıyor.

Hissedilen sıcaklığı Santigrat ya da Fahrenheit cinsinden gösterebilen hava durumu uygulamasında sunulan verilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız geri bildirimde bulunabiliyorsunuz. O anda Windows Phone cihazınızla havanın fotoğrafını çekebiliyor, dilerseniz dilekçe geliştiricileri ile dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Benzerlerinden öbür olarak çiçek tozu sayısı modülü, kayak alanı bulucu gibi mevsimsel araçları sunarak hayatınızı planlamanıza yardımcı olan The Weather Channel ’ın yetkisiz yönleri de yok yok. Bulunulan konumu hatalı saptama edebiliyor. Keza sıcaklık ve diğer değerler anlaşılabilir olsa da yerelleştirme fazla fena ve şüphesiz geliştirilmesi gеrеk. Bunlar dışında reklam içermesi de – bіlе saatlik hava durumu bildiriminin bütün ortasında- güzel olmamış.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.