TV8 Alt Ekran indir

TV8 Yan Ekran (Ios) indir. TV8 Yan Ekran, TV8’de canlı yayınlanan programlara kolayca katılabilmenizi sağlayan resmi ve ücretsiz bіr iOS uygulaması.
TV8 Alt Ekran indir

TV8 Tabi Ekran, TV8 izleyicilerine sunulan özel olarak geliştirilmiş bіr iOS izleyici uygulaması. Bu dilekçe baştan sona TV8 izleyicileri kanal üzerinde yayınlanan programlara hemen katılım fırsatı yakalıyor.

iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabildiği uygulama ile canlı programlara bağlanarak katılabileceğiniz gibi, kanal üzerindeki diğer program ve yarışmalara da dahil olma fırsatı buluyorsunuz. Eğer iyice neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, uygulamanın bütün özellikleri aşağıdaki gibidir:

Yarışmalarda jüri olabilme ve oy verme Merak ettiklerinizi sorma ve programlara yorumlarınız ile istikamet verme TV8 programlarının özel kamera arkası görüntüleri ve fotoğrafları Anketlere katılarak oy faydalanma ve sonuçları görüntüleme Program çekimlerine konuk olarak katılma şansı Sürpriz ödüller kazanma fırsatı

Uygulamayı iOS mobil cihazlarınıza indirip yükledikten daha sonra Facebook ya da Twitter hesabınız ile antre yaparak anında TV8 Dünyası’na dahil olabilirsiniz. Severek izlediğiniz kanallardan bіr her birine TV8 ise bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı öğüt ederim.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.