Twitter hesabı nasıl kapatılır?

Twitter hesap silme rehberimizde Twitter hesabı nasıl kapatılır, nasıl dondurulur sorularını yanıtladık. İşte Twitter hesabını dondurmanın ipuçları!
Twitter hesabı nasıl kapatılır?
Ola Ki hayatınızın her detayını, her düşündüğünüz şeyi tweet’lemekten bıktınız, ola ki de Twitter ünlüsü olmanın size o kadar bіr şey katmadığını ayrım ettiniz. Sebep ne olursa olsun, Twitter hesabını sonsuza dek kapatmak isteyenler için bіr yol var. İşte Twitter hesabınızı silmenin ve donndurmanın yolu. 1. Twitter’a daima olduğu gibi kullanıcı adınızı ve parolanızı yazarak oturum açın. 2. Ayarlar’ı açın. Bu ekrana sağ üstteki ufak profil simgenize tıklayıp Ayarlar‘a tıklayarak ulaşabilirsiniz. Benzer epostayla ya da kullanıcı adıyla tekrar hesap başlatmak istiyorsanız, hesabınızı silmeden önce kayıtlı eposta adresini veya kullanıcı adını değiştirin. Şüphesiz bunu anında yapmanız gerekiyor, somurtkan halde kullanıcı adınızı bіr başka biri kapabilir. 3. Sayfayı aşağı dürüst kaydırın “Hesabımı Devre Dışı Bırak” üstüne tıklayın. 4. Twitter hesabınızı silmiş oldunuz. Twitter, hesap bilgilerinizi 30 gün daha koruyacak ve fikrinizi değiştirip oturum açmanız halinde, bilgilerinizi geri yükleyecek. Oturum açmazsanız, hesabınız daimi olarak silinecek. Kullanıcı adınızı başkalaştırmak istiyorsanız, bunun için hesabınızı silmenize gеrеk değil. Bunu Hesap Ayarları altından yapabilirsiniz. Twitter hesabınızı dondurmak için yapmanız gerekenler, yukarıda saydıklarımızla benzer. Hesabınızı 30 günden uzun süre donmuş halde bekletmek istiyorsanız, ahenkli aralıklarla (ve 30 günden kısa aralıklarla) oturum açıp, baştan devre dışı bırakmanız gerekiyor. Hesabınızı etkinleştirmeyi unutursanız, onu en ince ayrıntısına kadar kaybedebilirsiniz. Zeynel A. Öztürk
Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.