Twitter videoları nasıl indirilir?

Twitter videolarını telefonunuza ya da PC’nize indirmek için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz! İşte Twitter’dan video indirme rehberi!
Twitter videoları nasıl indirilir?
Yalnızca metin tabanlı paylaşımlarla yola çıkan Twitter, videolarıyla anılan bіr sosyal medya yok. Ama son zamanlarda tweet’lerine video ya da animasyonlu GIF dosyaları ekleyenlerin sayısı artan bіr şekilde arttı. Peki Twitter’da gördüğünüz videoları saklamak isterseniz, onları bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz? Bunun kolay bіr yolu var; aradığınız downloader’ı bulamıyorsanız, Twitter videolarını indirme için yazımızı okumaya devam edin. Twitter’da paylaşılan videonun öncelikle gerçekte Twitter üzerinde paylaşıldığından belirlenmiş olun. Örneğin paylaşılan bіr YouTube videosunu indirmek için izlemeniz gereken usul öbür. Twitter videolarını aşağıdaki adımları izleyerek indirebilirsiniz. – Ilk Kez videoyu taşıyan tweet’i açın ve daha aşağı tarafta bulunan “üç nokta” düğmesine tıklayın. – Açılan menüden “Tweet’in bağlantısını kopyala” seçeneğine tıklayın. – downloadtwittervideo.com sayfasını açın ve bağlantıyı buradaki alana yapıştırın. – “İndir MP4” düğmesine basarak videoyu MP4 formatında bilgisayarınıza kaydedin. Yukarıda bahsettiğimiz hizmeti GIF dosyalarını MP4 video olarak indirmek için de kullanabilirsiniz. Animasyonlu GIF’leri video olarak indirmek için benzer adımları izleyip, “Download MP4” düğmesine basmanız yeterli.
Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.