Vertigo Racing indir

Vertigo Racing (Ios) indir. Vertigo Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bіr yarış oyunudur
Vertigo Racing indir

Vertigo Racing oldukça kaliteli grafikleri heyecanlı bіr oynanışla birleştiren bіr mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bіr oyun olan Vertigo Racing’de bizi alışageldiğimiz yarış oyunlarından öbür bіr yarış tecrübesi bekliyor. Herzamanki yarış oyunlarında asfalt yarış pistlerinde en hızlı vasıta olmaya çalışmaktayız. Lakin Vertigo Racing’de asfalt pistler yerine araziye çıkıyoruz ve dağa tırmanırken en çabuk araç olmaya çalışıyoruz. Bu yarışlarda rampalardan atlıyor, uçurumlara yuvarlanmamak için çabalıyoruz ve bol miktarda adrenalin salgılıyoruz.

Vertigo Racing’de alışılmış arabaları kullanabilmemize imkan veriliyor. Oyuncular araçlarının rengini, içini ve dışını kendi tercihlerine kadar değiştirebiliyorlar. Oyundaki yarışlarda esas amacımız ise kullandığımız aracı hurdaya çevirmeden en seri şekilde yarışı tamamlamak. Bu da reflekslerimizi etkin bіr şekilde kullanmamızı gerektiriyor.

Vertigo Racing’de kullanılan devingen kamera oldukça başarılı. Aracımızı arkadan peşine düşüp takip eden kamera konumumuza kadar açı değiştiriyor; bu da oyuna sinematik bіr hava kazandırıyor. Oyunun grafikleri ise görsel bіr şölen yaşatmakta.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.