War Robots indir

War Robots (Ios) indir. War Robots, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz harika bіr robot savaşı oyunudur.
War Robots indir

War Robots, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bіr savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Inanılmaz grafiklere sahip olan oyunda aksiyon batmış sahnelere şahit oluyoruz.

Gerçek zamanlı robot savaşlarının gerçekleştirildiği War Robots, epeyce nitelikli bіr yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bulunan öbür robotlar ve silahlar ile epeyce yüksek aksiyon doymuş sahnelere şahit oluyoruz. Öbür özelliklere sahip savaş robotlarını yoklama ediyor ve rakiplerimizi daha aşağı ediyoruz. Oyun 6’şar karakter takımlarla online olarak oynanıyor. bu nedenle sağlam bіr internet bağlantısına ihtiyaç duyuyoruz. Oyunda kendi loncamızı kurabilir ve başka loncalara dahil de olabiliriz. Yüksek grafik kalitesine sahip olan oyunda 21 bambaşka savaş robotu yer alıyor. Birbirinden engebeli haritalarda mücadele ediyor ve en iyi pilot ünvanına unvanına ulaşmaya çalışıyoruz. Keskin hamleler, kıvrak saldırılar ve özgün stratejiler sizleri bekliyor. Robotlardan zevk bölge biriyseniz bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Efsanevi savaşlara katılarak, engebeli görevlerin üstesinden gelebilir ve en iyi pilot ünvanını elde edebilirsiniz. Zorlu sahnelerin ve savaşların gerçekleştiği oyunu sakın kaçırmayın.

Oyunun Özellikleri;

21 ayrı savaş robotu Zorlu görevler Klan sistemi Öbür silahlar Olağanüstü grafikler Basit kontroller Online oyun

War Robots oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.