WhatsApp’a bir yeni nitelik daha!

WhatsApp, mahrum olduğu bіr özelliğe daha sonunda kavuşuyor!
WhatsApp’a bir yeni nitelik daha!
sosyal medya uygulamalarında sık sık rastlamaya başladığımız GIF arama işlevi, sonunda “geç olsun, kuvvet olmasın” diyen WhatsApp kadar da sunulmaya başlandı. Yeni işlev baştan sona Giphy üstünde animasyonlu GIF araması gerçekleştirebiliyor ve arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. WhatsApp’ın yeni GIF arama işlevinden faydalanmak için hiçbіr ilave uygulamaya ihtiyacınız değil. Tüm yapmanız gereken, metin yazma kutusunun yan emoji düğmesine dokunup, emoji klavyesine geçmek. Facebook Messenger’da olduğu gibi en popüler sonuçlar arasından bіr GIF seçebilir veya bіr ipucu yazarak sonuçlar arasından aradığınız GIF’i seçebilirsiniz. Grup mesajlarında daha rahat GIF paylaşmanızı temin etmek isteyen WhatsApp, maksimum medya paylaşma limitini de artırdı. Şimdiye değin bіr defada 10 resim ya da video gönderebilirken, artık bіr kerede 30 unsur gönderebiliyorsunuz. Giphy arama işlevine ulaşmak için;
WhatsApp’ın 2.17.6 beta sürümünü yüklemeniz gerekiyor. Beta sürümü yüklemek için beta versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Beta versiyonu indirmeniz gerekiyor. Yeni işlevin yakın bіr gelecekte final sürümüne gelmesini bekleyebiliriz.

WhatsApp Beta İndir

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.