Windows Kamera indir

Windows Kamera indir. Windows Kamera, akıllı telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan daha güzel fotoğraflar çekmenize yardımcı olan bіr uygulamadır.
Windows Kamera indir

Windows Kamera, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bіr kamera uygulamasıdır. Bu başvuru doğru artık daha güzel fotoğraflar çekebileceksiniz.

Bilgisayarınıza, telefonunuza ve tabletinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz Windows Kamera uygulaması, telefonunuzun kamerasını deyim yerindeyse tekrar canlandırıyor. Birbirinden farklı özellikleri ve modları ile birlikte çektiğiniz fotoğraflar artık daha hoş çıkacak.

Windows Kamera uygulamasının boyutu büyük bіr miktarda olmadığı için cihazınızda pozitif yer kaplamıyor. Bu yüzden Windows Kamera öteki kamera uygulamaları arasında oldukça ön plana çıkıyor. Gelişmiş özelliklerinden nedeniyle oldukça pozitif tercih edilen Windows Kamera, aralıksız yapılan güncellemelerle birlikte gelişmeye devam ediyor.

Çektiğiniz fotoğrafları telefonunuzda barındırmak istemiyorsanız Windows Kamera ’nın özelliğini kullanarak kutup OneDrive ’a fotoğrafınızı kaydedebilirsiniz. Daha sayamadığımız bіrçok Windows Kamera özelliği için uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.

Windows Kamera uygulamasının özellikleri:

HDR ve 4K çekim özelliği

Panoramik çekim yapabilme yeteneği

İstediğiniz zaman hızını ayarlayabileceğiniz ağır çekim videolar

Video sabitleme özelliği

seri resim çekme özelliği

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.