WinX MediaTrans 2.0 indir

WinX MediaTrans indir. WinX MediaTrans, iTunes olmadan iPhone'dan PC'ye fotoğraf, video, müzik atma imkanı veren dosya yöneticisi programı.
WinX MediaTrans 2.0 indir

WinX MediaTrans, iTunes olmadan iPhone ’dan PC ’ye fotoğraf, video, müzik atma imkanı tanıyan dosya yöneticisi programı. iOS cihazlarınızdan PC ’nize PC ’den iOS cihazınıza medyalarınızı atarken iTunes hata koduyla karşılaşıyor, dosya transferi için sorunsuz bіr program arıyorsanız tavsiye ederim.

iPhone/iPad kullanıcısı olarak gеrеk mobil cihazınızdaki gerekse de bilgisayarınızdaki fotoğrafları, videoları, müziklerinizi adapte etmek için iTunes ’a ihtiyacınız yok. Minik boyutlu bu program ile cihazlar aralarında hızlı ve basit şekilde medya dosya transferi olası.

Ayrıca içeri aktarma hem de dışa transfer seçeneği sunan programda videolarınızın formatını değişim, kalite bozmadan yüzde 50 ’ye kadar boyut düşürme, ters çektiğiniz videoları düzeltme, sürekle bırak yöntemiyle müzik listesi oluşturma ve çalma listelerini düzenleme şansına da sahipsiniz çünkü bіr program daha yapsın yok mi?

program-indir” title=”program indir”>Program Türkçe dil desteği sunmuyor bіlе arayüzü pek kolay ki eksikliğini hissetmiyorsunuz. Fotoğraf transferi, müzik yöneticisi, video ayrı olarak başlangıç ekranında karşınıza çıkıyor. Cihazınızın içindeki resim, video, müziklerinizi gördüğünüz ekran da son derece sade.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.