Wolfteam

Wolfteam İndir – Türkiye’de online FPS oyunu denildiği zaman ilk akla gelen oyunlardan olan Wolfteam, kurtlar ve insanlar arasındaki amansız mücadeleyi konu alan popüler bіr çevrimiçi FPS oyunudur.
Wolfteam

Türkiye’de online FPS denildiği süre akla birincil gelen oyunlardan bіr tanesi olan Wolfteam, ahali ile kurtlar veya diğer bіr deyişle kurt adamlar aralarında geçen kıyasıya mücadeleyi konu alıyor. Oyuncuların tescil olduktan sonradan en ince ayrıntısına kadar bedava olarak bilgisayarlarına indirerek oynamaya başlayabilecekleri oyun, 2009 yılında ilk kez piyasaya sürüldüğünde bambaşka oynanış yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve bu sayede piyasada kendine büyük bіr yer edinmişti.

WolfTeam Ateş ve Barut adıyla hala ülkemizde en fazla oynanmakta olan oyunların arasında bulunan WolfTeam, bununla beraber sahip olduğu Türkçe dil desteğiyle de Türk oyuncularının gönlünü fethetmiş gibi görünüyor. Her yaştan oyuncunun severek oynadığı oyunda aksiyon bіr lahza belkі düşmüyor ve özelliği sayesinde oyuncuların bіr lahza belkі olsun bilgisayarları başından ayrılmalarına olasılık tanımıyor.

İstanbul’un en meşhur semtlerinden bіr parça başına olan Taksim’in sanallaştırılmış haritasına da yer verilen Wolfteam’de, yine Türk oyuncuların beğenisini için hazırlanmış Yiğit Demir adında özel bіr Türk kişilik de yer alıyor.

Halk ile kurtların mücadelesini konu bölge oyunda oynayabileceğiniz ayrı bіrçok karakter yer alıyor ve bu karakterlerin aralarına aralıksız yenileri eklenmeye devam ediyor. Oyun içerisinde insan olarak oynadığınız karakterinizi istediğiniz vakit bіr kurda veya başka bіr deyişle kurt adama şekil değiştirme şansına sahipsiniz. Her karakterin ayrıca insan hem de kurt adam halindeyken kendine özgü özellikleri olduğu gibi, kişilik sınıflarının da kendilerine özgü ve farklılık belirten özellikleri oyunda yer almaktadır.

Wolfteam Oyununda Bulunan Karakterler:

Wolfteam Yiğit Demir

1. Nesil Karakterleri:

Adriana Tenorio Angela Mao Christopher Smith Pedro Gomes Yavuz Sultan Selim

2. Jenerasyon Karakterleri:

Marien Arnault Reinhard Schneider Lin Meiling Hamadah Bin Shabah

3. Nesil Karakterleri:

Tomita Yasuko Yiğit Demir Illude Vaganova Ivanov Geremi Song

4. Nesil Karakterleri:

Sarah Linda Alexsandro Del Riccardo Kate Blume Matt Baker Simon Bolivar

Şu an öbür 4 jenerasyondan 18 öbür karakterin yer aldığı WolfTeam, yapılan faaliyetler ve yenilikler tamamen sürekli olarak oyuncu kitlesini genişletmeye devam etiği gibi sahip olduğu oyuncu kitlesini de elinde tutmayı başarıyor.

Oyun içerisinde insan olarak oynarken sahip olduğunuz bambaşka silahlar ve cephanelerle karşınızda savaşan kurtlara karşısında menfaat kurabileceğiniz gibi fiziksel olarak kurtlara göre daha zayıf olmanız nedeniyle de bіr anda bіr kurtla karşısında karşıya gelmeniz durumunda epeyce zorlama anlar yaşayabilirsiniz. Bunun tam tersine kurda dönüştüğünüz zamanlarda da daha süratli koşma, duvarlara tırmanma, daha dinç olma gibi avantajlarınız olsa da sizden epeyce uzakta bіr mesafede yer alan insan formundaki bariz nişancılar canınızı baya sıkabilir.

WolfTeam Rütbe Sistemi:

wolfteam rütbe sistemi

Sahip olduğu rütbe sistemi tamamen de savaşlar esnasında kabiliyet olarak birbirine yakın oyuncuları birbiriyle eşleştiren oyun algoritması ayrıca oyuncuların daha neşe saçan bіr şekilde oyunu oynamalarına ayrıca de rütbe atlayabilmeleri için daha çok motive olmalarına olasılık sağlıyor. Gönüllü askerlikten başlayarak generalliğe dek uzanan rütbe sistemi içerisinde her sınıfında kendi içerisinde öbür rütbeler bulunuyor. Toplamda 70’e yakın rütbenin yer aldığı oyunda en üstteki sıralarda yer elde etmek için çok pozitif savaşa girmeniz ve rakiplerinizi her seferinde daha aşağı etmeniz gerekiyor dersek yeridir.

WolfTeam Oyun Modları:

Oyun içerisinde bulunan karakterler ve rütbe sistemi haricen uyarı çeken en hoş özelliklerden bіr tanesine de oyun içerisinde yer alan toplam 14 adet öbür oynanış modu. Kurt Akını modu, işgal modu, ölüm oyunu modu, kurt avı modu, bıçak modu, bu modlardan yalnızca birkaçı. Basmakalıp FPS oyunlarının aksine her oyuncunun ilgisini çekebilecek bіr oyun modunun yer aldığı WolfTeam, bu sayede de bіrçok rakibini geride bırakmayı başarıyor.

wolfteam taksim

Bütün bunların dışında çoğu öbür haritanın yer aldığı oyunda, oyuncular insan karakterleriyle oynarken kullanabilecekleri bambaşka bіrçok silaha ve cephaneye de sahipler. Oyun içerisinde bulunan görevleri tamamlayarak ayrı silahlara ve cephanelere ulaşabilecekleri gibi oyun içi satın alma sistemi baştan sona de oyunculara oldukça bağımsızlık bіr oynanış ve farklılık sunuyor.

neticede WolfTeam, çevrimiçi ortamda diğer oyunculara karşı mücadele vermeyi seven tüm FPS tutkunlarının denemesi gereken oyunlardan bіr tanesine ve kendi sınıfının en iyisi!

WolfTeam Tanıtım Videosu:

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.