Wondershare PDF Password Remover indir

Wondershare PDF Password Remover indir. Wondershare PDF Password Remover, PDF şifrelerini kaldırmanıza yardımcı olan bіr programdır
Wondershare PDF Password Remover indir

Wondershare PDF Password Remover ufak boyutlu ve pratik başvuru formu sunan bіr PDF parola kaldırma programı.

Wondershare PDF Password Remover kullanıcılara PDF’ler üzerindeki yazdırma, düzenleme ve kopyalama kısıtlamalarını kaldırma konusunda tezgâhtar oluyor. Hem kullanıcı şifresi (açık parola) korumasına sahip PDF dosyalarına bіr defa şifre girerek bu şifreleri kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz.

Wondershare PDF Password Remover ile PDF şifrelerini ve kısıtlamalarını birkaç adımda kaldırabiliyorsunuz. Programa tek seferde 200 PDF dosyasını tanıtarak toplu operasyon yapabilmeniz ve zamandan kazanabilmeniz de mümkün. Wondershare PDF Password Remover ile PDF dosalarının şifrelerini kaldırabilmek için ilk adımda PDF dosyalarını seçiyorsunuz. PDF dosyalarını seçtikten daha sonra ise şifreleri ve kısıtlamaları kaldırılan yeni PDF dosyalarının nereye kaydedileceğini belirliyorsunuz. Sonrasında da Start tuşuna tıklayıp şfire kırma işlemine başlayabiliyorsunuz.

PDF dosyalarında 2 nesil şifre bulunuyor. Bu şifrelerden ilki açık parola veya kullanıcı şifresi olarak adlandırılan parola. Bu şifreye sahip PDF dosyalarını açabilmek için bіr parola girmeniz gerekiyor. Bu nesil şifreye sahip PDF dosyalarının şifresini Wondershare PDF Password Remover ile daimi olarak uyandırmak için şifreyi biliyor olmanız ve sorulduğunda girmeniz gerekiyor. Bir öteki parola türü de izin şifresi. Bu şifreye sahip PDF dosyalarını görüntüleyebiliyorsunuz; lаkіn kopyalanmaları, değiştirilmeleri veya yazdırılmaları şifreyle kısıtlanıyor. Wondershare PDF Password Remover bu tür şifreleri şifreyi girmeye lüzum kalmadan kırabiliyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.