WoW Legion Companion indir

WoW Legion Companion (Ios) indir. WoW Legion Companion mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz WoW yardımcı uygulamasıdır
WoW Legion Companion indir

WoW Legion Companion аmmа World of Warcraft‘ın yeni genişleme paketi Legion‘ı oynuyorsanız ve oyundaki Class Hall görevlerini takip etmekte zorluk yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bіr mobil kullanım.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu devlete ait World of Warcraft: Legion asistan uygulaması oyunun başında olmasanız belkі Class Hall görevlerinizi denetlemenize olanak veriyor. WoW Legion Companion oyunda olmadığınız zamanda Class Hall’ınızda bulunan görevleri listeliyor, bu görevlere başvuru formu yoluyla seçeceğiniz takipçilerinizi atayabiliyor ve tamamlanıp tamamlanmadıklarını kontrol ederek ödülleri toplayabiliyorsunuz.

WoW Legion Companion, Class Hall’da yer alan geliştirmeleri başlatmanıza da olanak veriyor. Hem şampiyonlarınızın ekipmanlarını değiştirebiliyor, istatistiklerini görebiliyorsunuz.

WoW Legion Companion sadece siz oyunda değilken çalışmakta. Uygulamayı kullanmaya başlarken server seçimi yapıp oyundaki hesap e-postanız ve şifrenizle antre yapıyorsunuz. Ardından kahramanlarınız listeleniyor ve tercih yaparak uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.