Yeni bir Windows 10 canavarı daha!

Lenovo, IFA 2016’da en büyük heyecanı, kuşkusuz yeni Yoga Book ve Yoga 910 ile yarattı. Ama Çinli devin fuarda tanıttıkları sadece bunlar değildi.
Yeni bir Windows 10 canavarı daha!

Lenovo, IFA 2016’da en büyük telaşı, kuşkusuz yeni Yoga Book ve Yoga 910 ile yarattı. Fakat Çinli devin fuarda tanıttıkları sadece bunlar değildi. Tablet pazarı her ne dek en parlak günlerini yaşamıyor olsa da, üreticiler yeni tabletlerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Lenovo’nun Miix 510 adını verdiği cihaz da bunlardan biri. 12.2 inç’lik Full HD ekrana sahip olan aygıt, ayrılabilir bіr de klavyeyi destekliyor. Klavye üzerinde geniş bіr touchpad de bulunuyor; klavye tuşları arkadan aydınlatmaya sahip. Miix 510, ayrı ayrı satılan bіr Stylus kaleme de sahip. Windows 10’un Windows Ink’i ile en ince ayrıntısına kadar ahenkli olan kalem, bu sayede tasarımcıların da işini kolaylaştıracak gibi görünüyor. Aygıt, 150 dereceye değin açılan, dahili bіr stand ile birlikte geliyor. Yalnızca 880 gram ağırlığa sahip olan Miix 510, gücünü altıncı tür Intel Core i7 işlemciden alıyor. 8 GB’a dek RAM desteği ve 1 TB’a ulaşabilen SSD desteği ise, Miix 510’un uyarı çeken öteki artıları. Miix 510’un ne vakit satışa sunulacağı, az önce açıklanmış yok…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.