Yeni PlayStation 4 Özellikleri ve Fiyatı

Sony'nin 7 Eylül'deki PlayStation etkinliğine sayılı günler kala, beklenen yeni PlayStation 4'ün ilk fotoğrafı internette göründü!
Yeni PlayStation 4 Özellikleri ve Fiyatı

Gamescom biterken oyuncuların şimdilik nefeslerini tuttuğu en yakın etkinlik Sony’nin 7 Eylül’deki PlayStation lansmanı. Bu lansmanda uzun zamandır konuşulan PlayStation 4 Neo’yu göreceğiz derken, ortaya meydana çıkan fotoğraflar kafaları karıştırdı. Halihazırdaki PlayStation 4’ün daha ince ve daha minik haliyle ortaya meydana çıkan bu yeni cihaz, Neo mu olacak yoksa PS4 Slim olarak mı gelecek, az önce muhakkak değil. Kısa zaman önce Microsoft, Xbox One’ın fazla konuşulan büyük kasa boyutunu yeni konsolu One S ile daha kompakt seviyeye çekmişken, Sony’nin de böylesi bіr atakta bulunacak olması gerçekten çok da şaşırtıcı yok. Daha minik, daha kompakt bіr konsol ardından olan Sony, bunu internete sızan yeni PS4 ile gösteriyor. 500 GB depolama kapasitesine sahip olacağı ve 4K ile PlayStation VR gibi özelliklerle geleceği söylenen bu yeni konsol, birkaç hafta içinde netlik kazanacak. Sony’nin PlayStation etkinliğinde yalnızca bu cihazı tanıtmayacağı, onunla birlikte 2 yeni PlayStation 4 modeli daha geleceği de söylentiler arasında… Ercan Uğurlu

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.