Zula

Zula oyun indir. Zula ücertsiz olarak oynayabileceğiniz bіr online FPS oyunudur
Zula

Zula adamakıllı Türk yapımı olan ve oyuncuların online olarak oynayabilecekleri yüksek aksiyonlu bіr FPS oyunu.

Bilgisayarlarınıza adamakıllı ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bіr FPS olan Zula’da ülkemizin üstünde geçen kurgu bіr öykü konu alınıyor. Son 50 yıl üstüne yoğunlaşan bu kurgu hikayede esas kahramanımız Demir adlı bіr Bordo Bereli. Demir oyun baştan başa Türkiye’de çoğu günahsız insanın ölümünden sorumluluk sahibi olan yabancı istihbarat servisi üyelerine karşısında mücadele vermekte. Bu zalim istiharat üyeleri, devlet kadar görevlerndirilen Demir’in izini nereye giderse sürmüşlerdi ve onu en son nikah gecesinde bularak sevdiklerini katletmişlerdi. Demir ise ağır zarar görmüş bіr şekilde kurtulmuştu. Bundan Bzіrа Demir’in ayrıca ülkesini kurtarmak ayrıca de intikam elde etmek namına vatanseverleri birleştirmesi ve Gladyo üstüne yürümesi gerekmekteydi. Biz de oyuna bu noktada dahil oluyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Zula çok oyunculu bіr altyapıya sahip ve oyunculara birbirleriyle çevrimiçi olarak savaşma imkanı veriyor. Oyuna tescil olarak oyunun kurulumunu gerçekleştirdikten sonra tarafınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Zula veya Gladyo taraflarından birini seçmemize imkan veriliyor. her yerde farklı kahraman seçenekleri yer alıyor. Zula tarafında oyunun esas kahramanı Demir’in yanına kendilerine has hikayelere sahip olan kahramanlar yer alıyor. Gladyo tarafında ise yabancı istihbarat üyeleri karşımıza çıkıyor.

Zula’nın grafiklerinin göze güzel göründüğü söylenebilir. Çevre detayları, tabanca ve karakter modellemeleri ortalamanın üzerinde bіr kalite sunuyor. Bu türde bіr oyunun Türk geliştiricilerinin elinden çıkmış olması kibir verici.

Zula’yı oynayabilmek için başta oyuna tescil olarak kendinize bіr kullanıcı hesabı açmanız gerekiyor. Zula’ya tescil elde etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

https://www.zulaoyun.com/kayit

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.